O veletrh „Moderní dům a byt“ v Plzni byl velký zájem

Sunus na veletrhu bydlení a stavebnictví v Plzni https://www.sunus.cz/sunus-na-veletrhu-bydleni-stavebnictvi-v-plzni představil výrobky a řešení v oblasti fotovoltaiky, tepelných čerpadel a topných podlahových systémů. Kdo měl zájem, mohl veletrh využít pro informování o těchto záležitostech pro svůj prospěch a aplikovat je později do praktického života. Jaké skutečnosti jsou pro návštěvníky takto koncipovaných veletrhů přínosné a proč se vlastně veletrhy na toto téma pořádají?

Náměstí Republiky Plzeň

Plzeň je příznačné město pro pořádání veletrhů, podobně jako Brno. Obě města byla svou průmyslovou výrobou a mnoha vynálezy z oblasti strojírenství či stavebních oborů proslulá již za „První republiky“, a to byl také důvod, proč hitlerovské Německo využívalo náš národ jako výrobní komplex pro své zbraňové systémy. Češi, Moravané a Slezané stále patří ke světové špičce v průmyslových odvětvích, dovedou si získat respekt mnoha národů a nezůstáváme na světových veletrzích rozhodně pozadu.

V současné době hýbe světem zejména sluneční energie a úsporné zdroje vytápění a právě tomuto tématu se věnoval plzeňský veletrh Moderní dům a byt, pořádaný koncem roku 2022. Široká veřejnost tu mohla získat větší přehled o tom, co se v současné době na trhu nabízí, jaké jsou možnosti snížení nákladů na vytápění a provoz elektrických zařízení v domácnostech, a také jaké výhody přináší podlahová vytápění, implementovaná jako součást topného okruhu s tepelným čerpadlem a výměníkem tepla.

fotovoltaické panely