Obdarujte muže svého života originálním dárkem. Nadšený bude manžel, tatínek i dědeček.

Každý rok si lámete hlavu s tím, co dát muži k narozeninám. Co se týče měkkých dárků, většina chlapů je příliš neocení, ačkoliv jsou praktické. Z nářadí bude mít radost kutil zapálený do renovace svého obydlí. Ostatní si povzdychnou, že budou muset zase pracovat. Novou kolínskou můžete taky vyzkoušet, ovšem je možné, že se s výběrem vůně netrefíte a váš dárek skončí pouze jako lapač prachu v koupelně na poličce. Není to jednoduché. Čím ale zaručeně nezklamete žádného muže?

Zlatý mok

pivo_s_přáteli

Pokud má oslavenec rád pivo, určitě mu uděláte radost dárkovým balením oblíbené značky tohoto nápoje.

Originálním dárkem by určitě byla exkurze do nedalekého pivovaru s degustací nebo pivní lázně s ochutnávkou teplého piva. Ovšem pro opravdového chlapa zvolte bednu plnou piva, kterou si bude muset sám páčidlem vypáčit. Představte si ty zářící oči, až se váš drahý bude dobývat do bedny za zvuku praskajícího dřeva. Tento originální dárek pro chlapa obsahuje světové pivní unikáty, nerezový půllitr, otvírák a spoustu dobrot, které se hodí k pivu.

Pán je gurmán

prkénko_s_jídlem

Každý muž miluje dobré jídlo. Potěšte svého blízkého dobrou večeří ať už doma nebo v oblíbené restauraci.

Vyzkoušet můžete i nějakou netradiční kuchyni. A pokud chcete vybrat opravdu speciální dárek pro chlapa, vyberte bednu pro gurmána. Najdete v ní maso, paštiky, salámy, sušená rajčata v olivovém oleji i sladkou tečku v podobě medové pochoutky s ořechy.

Krabice poslední záchrany

Tak toto je opravdu bomba dárek pro chlapa! Tato dřevěná bedna má tvar muniční „army“ přepravky, která se používá pro přepravu zbraní. Páčidlo je součástí balení a uvnitř najdete vynikající světoznámé značky piv, dobroty k zakousnutí (preclíky, karamelky) a samozřejmě nesmí chybět maso, paštiky, nádivka a vynikající salámy.

Vybrat ten správný dárek pro muže našich srdcí není jednoduché. Někdy ale stačí jen pořádně nastražit uši a poslouchat a určitě vyberete ten správný dárek přesně podle představ.