Práce na sobě je namáhavá, ale účinná


Představte si klasickou situaci, která se v naší zemi odehrává s velkou pravděpodobností v mnoha domácnostech:

Byly zahájeny olympijské hry a začínají první sportovní disciplíny. Sportovci jsou již nastoupeni na svém místě a připraveni k vzájemnému měření sil. Každý z nich si musel start na olympiádě vybojovat a jistě vám neuniklo, že právě sledujete ty nejlepší z nejlepších. Být úspěšným sportovcem a reprezentovat svou zemi, svůj rodný kraj, je výsadou, která se jen tak někomu nepodaří, a jestliže se vám navíc podaří získat medaili a stanout na stupních vítězů, je to mimořádný pocit.

dva milenci

První sportovní disciplíny již začínají snímat televizní kamery a diváci na opačném konci světa mohou v přímém přenosu sledovat to, na co se pracně tito reprezentanti připravovali. Podstoupili tvrdou práci na sobě, náročný trénink plný odříkání a námahy. A vy tu teď sedíte u televize, s plechovkou piva, bramborovými lupínky a šesti houskovými knedlíky s uzeným.

partnerský vztah

Zatímco se sportovci snaží ze všech sil podat co nejlepší výkon, váš výkon v posteli s vaší partnerkou nestojí za nic. Erekce se nedostavuje a vy namísto práce na sobě a hledání cesty, jak z toho ven, se zajímáte o Viagru volný prodej. Není to trochu málo? Nechcete se také pochlapit a předvést, že i vy nejste žádná bábovka? V první řadě si uvědomte, že s tím uzeným a knedlíky a s lahváčem v ruce to nebude ono, navštivte prodejnu zdravé výživy, kde vám poradí, co byste měli jíst, a co ne.

Dalším problémem (nejen) v sexuální oblasti bývá stres, a jestliže je to i váš případ, začněte prací na sobě a odstraňováním stresových vlivů řešit to, co jste dosud zanedbali. Můžete si při tom vypomáhat adaptogenními rostlinkami, které pomáhají nastolit opětovnou hormonální rovnováhu, zvýšit vylučování testosteronu a obnovit tím přirozené procesy ve vašem těle.