Šikovné i zábavné aplikace do mobilu

Chytré telefony bez zajímavých aplikací si už mnoho z nás neumí ani představit. Některé aplikace nám pomáhají fungovat v mnohdy uspěchaném světě, jiné mají za úkol nás zabavit, či dokonce rozesmát. Které jsou ty TOP?

Face App

Face app je aplikace, která je navržena k úpravě fotografií. Čekáte-li však nudné filtrování, či retušování, které nabízí spousta jiných aplikací, jste na omylu. Pomocí této aplikace můžete snadno a rychle vylepšit své fotografie na sociální sítě, ale rovněž se skvěle pobavit s fotografiemi vás, rodiny, či přátel. Jelikož aplikace sama od sebe rozezná konkrétní části obličeje, nemusíte nic složitě nastavovat.

mobilní aplikace

Pouze nahrajete fotografii, a můžete zkoušet, co všechno dokáže. Proměnit muže v ženu, či naopak? Žádný problém. Omladit vás od deset, dvacet, nebo i čtyřicet let? Nebo by vás zajímalo, jak budete vypadat starší? S dlouhými, či naopak krátkými vlasy? Pomocí aplikace můžete dokonce změnit proporce svého obličeje, a pohrát si s pigmentem. Ačkoliv je většina funkcí dostupná pouze v prémiové řadě, tedy v placené aplikaci, zdarma zde najdete také spoustu věcí, které vás jistě pobaví, a tak je aplikace pořád velmi populární.

mobil a fotografie

WhatsApp

Další populární mobilní aplikací je WhatsApp. Ačkoliv funguje podobně jako messenger, nemusíte si zakládat profil, kde byste nastavovali spoustu informací, a mohli vás tak sledovat cizí lidé. Tato aplikace se jednoduše synchronizuje s kontakty z vašeho telefonu, a můžete tak zdarma psát, posílat fotografie, či videa, lidem, kteří aplikaci mají, a máte jejich mobilní číslo. Samozřejmě můžete i blokovat nevyžádané kontakty, dělat videohovory, a další. Aplikace je skvělá pro všechny, kteří neholdují sociálním sítím, ale chtějí být v kontaktu se svými blízkými. Vše je v aplikaci zdarma, a naprosto bezpečné, jelikož aplikace nefunguje na přihlašovací údaje, ale pouze po synchronizaci s vaším mobilním telefonem.