Footjob Praha nemá nic společného s fetišismem

Definice fetišismu zahrnuje na seznam objektů i chodidla. Ve skutečnosti je však toto označení nesprávné. Vzniklo v důsledku tabuizace sexuality a falešné pseudomorálky a má to hluboké kořeny, které zasahují až do období průmyslové revoluce na počátku novodobých dějin. Foot-fetiš tedy ve skutečnosti není žádným fetišem, a že někdo preferuje pohled na chodidla před pohledem na bradavky nebo vagínu, vůbec nic neznamená.

dívčí nožky v sandálích

Podobné náznaky tabulace mohli lidé zaznamenat např. na počátku 20. století, kdy neexistovaly dvoudílné plavky a dívky nesměly odhalovat pupík, který byl také považován za jistý druh fetiše. Zatímco však pupík toto nesmyslné tabu dávno „překonal“, chodidla stále v mnoha lidech zůstávají jako něco „vulgárního, špatného, úchylného“.

Nestyďte se dopřát si footjob

Odhodit falešný stud a dopřát si laskání po celém těle překrásnými tvary klenby dívčího chodidla je nesmírně příjemné už vzhledem k tomu, že jsou tato místa obdařena mnoha citlivými (reflexními) body a velmi jemnou pokožkou.

Pohled na chodidlo také v přeneseném významu znamená pohled na celé lidské tělo, již antičtí filosofové považovali sledování dívčího chodidla za vizuální kontakt s celistvou osobností a dodnes tímto způsobem řada léčitelů také snadno diagnostikuje problémy v orgánovém systému.

ženské nohy

Budete-li při této technice pozorovat masérčina obnažená chodidla, je to něco jako mít ji před sebou, jak se říká „odhalenou v plné nahotě“. A právě to bylo důvodem zavedení tabu foot-fetiš, aby lidé neupínali pozornost na tak významnou část těla, která prozradí leccos o jeho správném fungování.

Nepleťme si tedy footjob Praha s fetišismem, kdy se jedinec zaměřuje výhradně na objekt zájmu, který přímo nesouvisí s milovanou osobou, jak jsou např. punčochy, spodní prádlo, ale mnohdy i dosti podivné pomůcky, jako je třeba latexová maska.