Jaký plot zvolit?

Nezvaní hosté a škoda
Někteří lidé se kupodivu dokážou bavit tím, že někomu ničí jeho majetek. Typicky jde například o sprejerství nebo alespoň o poškrábání dveří. Jednou z cest jak tomu zabránit i na vašem majetku je oplotit si celý dům. Pokud navíc chcete získat i větší míru soukromí, je dobré si vybrat betonový plot. Vyrábíme je z kvalitního betonu, který nepotřebuje žádnou údržbu. V případě že se na něm vyskytnou mechy ho stačí pláchnout vodou.

betonový plot

  • Chcete i dřevo?

Naše ploty dodáváme jako čistý beton i v nominaci s dřevěnými prvky. Prohlédněte si celu naši nabídku, kde najdete nejen barevné varianty, ale i hotové ploty, které už slouží jejich majitelům. Jak probíhá práce a proč plot neusazovat bez firmy?

Jak všichni ví, beton je opravdu velmi těžký materiál. Betonové dílce a sloupky jsou navíc neforemné a při manipulaci s nimi byste se mohli zranit. K jejich usazení je potřeba těžká technika, a proto je potřeba nechat realizaci na firmě, která má zkušenosti a právě i techniku. Pokud chcete vyměnit starý plot za nový, demontujeme stávající plot a odvezeme jej k likvidaci. Následně zaměříme nový plot, připravíme základy, a po jejich vytvrdnutí přichází na řadu samotná realizace. Usazujeme sloupky s betonové dílce, a pokud si budete přát dodat i branku nebo bránu, je to samozřejmě možné. Díky betonovému plotu budete mít vyšší soukromí, zvýšíte svoji bezpečnost a ochráníte svůj majetek.

starý plot

Prohlédněte si jak vypadají
Chcete mít jasnou představu o tom, jak takový betonový plot vypadá? Podívejte se na náš web, kde najdete realizované zakázky a reference od našich zákazníků. Pečlivě vybraný betonový plot k vašemu domu navíc bude vypadat dobře, a to rozhodně lépe jak klasický plot z pletiva. Dodejte vašemu domu stylové oplocení, které si u nás můžete nechat vyrobit za ještě lepší cenu než byste čekali.