Lepicí pásky mají široké zastoupení

V podstatě samotnou průsvitnou lepicí pásku, takzvanou izolepu nemá cenu ani představovat. Známe ji již z dětských školních let, kdy skvěle posloužila k lepení stránek starých učebnic. Přirozeně ji využívali všichni, jak děti, tak dospělí. I dnes má své široké zastoupení jak v domácnostech, tak na pracovištích. Je pravdou, že ale v dnešní době nejsou jediným nástrojem, který dokáže něco dobře zpevnit. Pokud bychom na chvíli zůstali u podobných produktů, tak můžeme zjistit, že výrobce nabízí nejen různé barevné provedení, ale také odlišné použití. To ovšem vyžaduje pro každý podobný produkt zcela odlišný výrobní postup, kdy vznikne různá speciální lepicí páska. Ta poté je vhodná na určité použití.

hnědá lepicí páska na balíky

Jaké jsou druhy pásek?

Kromě standardních forem, si můžeme vybrat řádku speciálních lepicích pásek, což přirozeně poskytne naprostý komfort pro uživatele.

  • Samolepicí krepová je v nabídce o různé šířce i délce. Velmi potěší například při malování, kdy potřebujeme zakrýt zásuvky nebo vypínače, či připravit prostor pro oddělení barev. Páska je ideální pomocnicí a snadno se dá odstranit, aniž by napáchala nějaké jiné škody.
  • Oboustranná páska je v nabídce opět v různém provedení, ale je naprosto skvělá pro spojení nebo fixaci plochých produktů. Některé se vyrábí ještě speciálně s textilním nosičem.

páska krepová žlutá

  • Stříbrná lepicí páska je univerzální, voděodolná pomocnice prakticky kamkoliv na zahradu, do dílny nebo zkrátka i do domu či garáže. Většinou je vyztužena bavlněnou tkaninou a laminována šedostříbrnou PE vrstvou. To ji dělá odolnou a velmi pevnou.
  • Lepicí pásky barevné, s obrázky či logem a mnohé další. Kdo chce zvýraznit nebezpečnou plochu nebo upozornit na schod, tak právě správná volba potisku na pásce upozorní na nebezpečný úsek. Možností je daleko více a tak se uspokojí s nabídkou každý zákazník, který si vybere produkt na míru podle svých potřeb.