Nová mikina do šatníku

Mikina je jedním z nejnošenějších oblečení, protože nás zahřeje pod bundou v zimě, ale využije ji samozřejmě také přes jaro a podzim, kdy není na triko.

Nová mikina do šatníku

Sortiment v obchodech

Když se podíváme na četnost nošení jednotlivých kousků oblečení, tak na prvních příčkách bude bezesporu mikina. Je to dáno tím, že se jedná o univerzální oblečení, jenž se snad dá nosit pořád, když není moc horko. V zimě ji venku dáme pod bundu, nebo ji můžeme mít oblečenou vevnitř. Samotní muži potvrdili, že tento kousek nosí rádi a často. Nyní se můžeme přesunout k samotnému nákupu, kdy kromě klasických obchodů jsou na vzestupu internetové, které mají skutečně slušné prodeje.

modrá mikina

Někdy prochází problém v tom, že si danou věc nemůžeme vyzkoušet, a proto se bojíme, jestli nám bude tak akorát. Změřte na sobě proto veškeré potřebné míry a ty následně porovnejte s tabulkou velikostí. Nejlépe si najděte oficiální tabulku od výrobce, kde budou hezky rozepsány jednotlivé rozměry. Při sporné míře je lepší vzít raději větší velikost. Navíc některé internetové obchody nabízí vrácení zdarma, čehož můžete využít.

Vlastní potisk

Na internetu nebo v obchodech musíme vždy vybírat z nabízeného sortimentu, který udává samotný obchod. Ve větších obchodech bývá opravdu bohatý, kdy si není problém vybrat. Ale přeci jen není nic úplně podle našich představ, a i při opakované návštěvě máme problém nají pohledné a padnoucí oblečení přesně pro naši postavu. Možná jste už někdy slyšeli o možnosti potisku oblečení. Ten je dobrý v tom, že si vybereme základní kus oblečení, což je například tričko, mikina a další.

květinový potisk

Ty jsou nabízený v různé barvě a také velikosti, aby si každý vybral vhodný základ. Na něj se umisťuje potisk. Právě mikina vlastní potisk nám zajišťuje možnost vytvořit si mikinu vlastní potiskMoje-triko, která bude mít design přesně podle našich představ. Toho se využívá, pokud chceme originální oblečení, které budeme mít pro sebe, nebo jej můžeme využít jako reklamní předmět. Díky němu získáte jistý financí obnos z prodeje, a ještě k tomu budete propagovat svou společnost.