Široké spektrum druhů


Povzbudit svou mysl a naÄerpat energii je možné různým způsobem. K tÄ›m příjemným, které mají podobu každodenních malých rituálů, patří pití. Tento oblíbený nápoj může mít velmi rozmanitou chuÅ¥. Záleží nejen na tom, na co jsou vaÅ¡e chuÅ¥ové pohárky zvyklé, ale také na tom, co od tohoto nápoje oÄekáváte. ÄŒerný, zelený, bílý, exotický, ovocný Äi bylinný. Každý osvěží, každý povzbudí a nÄ›které z nich budou mít i blahodárné úÄinky na vaÅ¡e zdraví. Jsou to nápoje s antioxidaÄními i antibakteriálními úÄinky a dokážou pomoci v boji s nÄ›kterými civilizaÄními nemocemi.

Pro příjemné popíjení

Pít Äaj je dobré v klidu a pomalu si tak vychutnávat každý douÅ¡ek tohoto lahodného nápoje. Pro různé příležitosti se hodí různé druhy. Pro zvýšení aktivity a správné nabuzení se díky zvýšenému obsahu kofeinu hodí nejvíc klasický Äerný. Kdo myslí také na své zdraví, tak zvolí barvu zelenou. Ale tím možnosti chutí a úÄinků rozhodnÄ› nekonÄí. Zkuste nabídku e-shopu ÄŒajová zahrada a pÅ™esvÄ›dÄte se o tom sami. Najdete tu úrodu z celého svÄ›ta a spoustu i ménÄ› tradiÄních specialit. VaÅ¡e chuÅ¥ové pohárky si tu pÅ™ijdou zaruÄenÄ› na své.