Udělejte si pauzu a vyrazte za odpočinkem do Mikulova!


Což takhle vyrazit na dovolenou? Anebo alespoň na prodloužený víkend? Trocha odpočinku a příjemná relaxace dělají divy, a každému prospějí. Tím spíše těm lidem, kteří po celý rok intenzivně pracují. Takže pokud máte pocit, že na pořádnou dlouhou dovolenou nemáte kdy, tak přijeďte alespoň na víkend. Ptáte se kam? Přece do hotelu v moravském Mikulově . Jižní Morava svou nabídkou a pohostinností nikoho nezklame, ať už dáváte přednost libovolnému stylu relaxace.

wellness

Nezapomenutelné zážitky na dosah ruky

Když se ocitnete v samotném srdci zdejšího městečka, budete mít všechno jako na dlani. Čeká vás nejen krásný výhled, ale i kultura a krásná příroda na dosah ruky. A to ještě nemluvíme o špičkových službách, které vám ve zdejším hotelu mohou nabídnout.
Ne nadarmo se zde pyšní kvalitními wellness službami. Zdejší wellness vám má jistě co nabídnout, ať už preferujete masáže, saunování anebo třeba pobyt ve vířivé vaně. To vše si samozřejmě můžete vychutnat i ve více lidech anebo třeba ve dvou v romantickém zážitkovém podání.

Nicméně i jiné služby z nabídky zmíněného hotelu ve vás jistě zanechají ten nejlepší dojem.
Třeba patříte k těm, kteří vyhledávají nezapomenutelné gastronomické zážitky. Zde se jim můžete naplno oddat! A nezáleží na tom, zda se řadíte k milovníkům zdejšího vyhlášeného moravského vína anebo dáváte přednost pivu. V každém případě si přijdete na své. Ať už jde o pití anebo o jídlo.

relax

Prostředí, které vás nabije novou energií

A rozhodně vás nezklame nejen prostředí hotelu a jeho ochotný personál, ale také okolí. Jižní Morava má svůj typický okouzlující krajinný ráz. Bude se vám jistě líbit jak historické centrum Mikulova, tak rezervace Pálava, vinice či blízký Lednicko-valtický areál s četnými kulturními památkami. A kdo by zatoužil po velkoměstském životě, může na návštěvu zavítat i do blízké Vídně.