Výběr ledničky

První krok
Při výběru jakéhokoli elektrospotřebiče je nutné hledět na jeho bezpečnost a spolehlivost. Nejinak je tomu i u ledničky. Dnešní trh nám nabízí různé varianty náročnosti ledničky co se týká spotřeby elektrické energie, to jak moc je úsporná, poznáme podle štítku s označením A a podobně. Čím nižší spotřebu zařízení má, tím má nižší označení tedy A+.
přecpaná lednice
Druhý krok
Další věcí, kterou musíme vzít v úvahu při výběru nové ledničky je, zda ji budeme chtít necht zabudovat do kuchyňské linky, či nikoli. A pokud ji nechceme nechat zabudovat, máme již na výběr různá barevná provedení, musíme se tedy rozhodnout, zda si přejeme bílou klasiku, nebo raději jinou barvu. V nabídce jsou dokonce i ledničky potištěné obrazem.
Třetí krok
Nyní je na čase rozhodnout se, jak velkou ledničku vlastně chceme. Chceme, aby byla kombinovaná s mrazákem, či nikoli. Nebo snad po ledničce chceme i další funkce jako výrobu ledu do nápojů? Můžeme si vybrat také tzv. americkou ledničku, která je velká, má dvířka, která se otevírají jako skříň do obou stran. Taková lednička možná před našimi přáteli bude vypadat super, ale máme dostatek prostoru pro ni? I když si vybereme ledničku klasickou, máme možnost se rozhodnout, zda má být kombinovaná s mrazákem, nebo zda upřednostníme dva samostatné přístroje. U toho samozřejmě záleží nejen na tom, kolik toho plánujeme skladovat, ale také na prostorech, které máme k dispozici.
zmrzlé láhve
Krok čtvrtý
Nyní už máme zcela jasno v tom, co chceme a jak to má vypadat. Výborně. Je na čase vydat se do obchodu a svůj nový elektrospotřebič si vybrat a nechat dovézt až domů. Před zapnutím do sítě je vhodné nechat den, dva stát zařízení na místě, aby po převozu stekly všechny kapaliny přesně tam, kam mají.
Krok pátý
Začneme svou novou ledničku plnit dobrotami a nápoji, protože nový přístroj v domácnosti je potřeba důsledně oslavit, aby nám dlouho a správně sloužil.