Jsou použitelné nejen v obýváku

Koupit si vhodné vybavení do obývacího pokoje jen málokdy bývá levná záležitost. Zvláště pak křesla, potažmo pohovky jsou často skutečně hodně drahé.

Jsou použitelné nejen v obýváku

Obývací pokoj by měl být nejen místem odpočinku, ale rovněž výkladní skříní, kterou se vždycky rádi pochlubíme. To mimo jiné znamená, že rovna do této místnosti jdou nemalé investice. Televize nebo obývací stěny samozřejmě nejsou zadarmo, ale většinou největší penzum prostředků vysají sedací soupravy. Ty se sice dají sehnat i za poměrně malé peníze, ale každý, kdo se v tomto směru alespoň trochu orientuje, moc dobře ví, že taková křesla a gauče za mnoho nestojí. Chcete-li tak kvalitu, musíte pořádně přitlačit. Jinak to většinou nejde.

Posezení

Anebo ano? Ano, skutečně si můžete pořídit levnou alternativu, která sice nebude vypadat tak k světu, jako designová křesla, ale na druhou stranu vás nebude stát desítky či možná i stovky tisíc. Řeč je o sedacím pytli Beanbag, který sice není pro každého, ale ten, kdo chce bát in co se týče bytové architektury, ten o vacích bude alespoň trochu přemýšlet.

Sezení pro dva

Jsou velice pohodlné

I přesto, že vaky na to skutečně moc nevypadají, jsou opravdu velice pohodlné. Jakmile se do jednoho zaboříte, už se vám nebude chtít jen tak vstávat. Je sice pravdou, že z počátku nemusí být jejich používání úplně nejpříjemnější, jelikož si tělo musí nejdříve zvyknout, ale jakmile k tomu dojde, budete se cítit jako v peřince. Výhodou navíc je, že jde o vysoce ergonomické výrobky. Přeloženo do lidské řeči – dokáží se dokonale adaptovat na vaše křivky. A to ať už jsou jakékoliv.

Venkovní použití? Klidně

Obstarožní a omšelá křesla se dají samozřejmě používat i venku, ale i tak se vám dříve nebo později zničí, a to s prvním deštěm. V tomto ohledu jsou vaky mnohem lepší. Venkovní model jsou totiž mimo jiné obdařeny ještě speciální vrstvou, která je nepromokavá a také daleko odolnější proti poškrábání než u standardních pytlů. Díky tomu se nemusíte bát, že by se vám vak při venkovním používání nějak znehodnotil. Samozřejmě při standardním používání.