Kvalitní propisky od nás pro vás!

Sháníte pro svou firmu kvalitní propisky, které navíc budou mít vaše logo, a navíc za velmi dobrou cenu, kterou jinde dnes nenajdete? U nás ano! V dnešní době je už těžké sehnat za dobrou cenu kvalitní výrobky, které by navíc vydržely nějakou delší dobu. Jste majitel či majitelka firmy a rádi byste tak propagovali nějakou levnější a dobrou cestou svou firmu, protože teprve začínáte nebo chcete zkusit zkrátka něco jiného? Pokud ano, tak jsme tu pro vás právě my, abychom vám s tímto problémem ještě dnes pomohli. V dnešní uspěchané době plné reklamy, která také dělá své, a i když výrobek není takový jak by si ho zákazník představoval poté co si jej zakoupí, protože reklama byla navíc tak přesvědčivá, že si ho ještě ten den po shlédnutí dané reklamy zakoupil.

tužka

My vám, ale nenabízíme zajíce v pytli a máme rádi, když je s námi zákazník spokojený a rád se k nám ještě poté vrátí. Je 21. století, ale my moc dobře víme, že každý si poznámky alespoň jednou za týden napíše ručně, i když třeba svého kolegu či kolegyni přesvědčuje o pravém opaku. Tužka a papír je to nejlepší co může být, protože podle písma se také pozná člověk se kterým máte tu čest. Nebo si snad přejete rozdávat na promo akcích něco jiného než jsou propisky? U nás si samozřejmě vyberete i jiné propagační věci, které budou propagovat vaši značku, a tak se dostanete do podvědomí ne jednoho, ale klidně i několika desítek, a možná i stovek zákazníků.

reklamní propiska

Naše kovové propisky Promodarky.cz si zamiluje opravdu každý. Nebo chcete dárky pro řidiče, kteří navíc pravidelně jezdí po dálnici a vy moc dobře víte, že v chladných dnech je to o zdržení, a takový termohrnek s dobrou kávou nebo snad čajem je pro ráno to nejlepší? Nebo co takový deštník do deštivého počasí pro dámskou klientelu, která tento dárek zajisté ocení? Ano máme vše skladem a na případných detailech o vaší objednávce se zajisté velmi rychle domluvíme, protože jsme tu pro naše zákazníky.