Spolehlivý řemeslník vždy po ruce

Ucpaný odpad, instalace spotřebičů nebo rozvod topení. Na všechny tyto činnost je zapotřebí zkušeného řemeslníka, který je neustále k dispozici. Dnešní doba ale tomuto trendu nenahrává a to kvůli ubývajícím instalatérům, kterých je stále méně a méně. I triviální poruchy proto často přerostou v nepříjemné problémy, které mohou omezit chod domácnost i na několik týdnů. Řešením je spolehlivý instalatér, který je neustále na telefonu a poskytne rychlou pomoc během několika hodin. Problémy s odtokem tak již nikdy nebudou zbytečnou starostí a vyřešit je lze během velmi krátké doby.

baterie

Co zvládne šikovný řemeslník?

Akutní havárie

Ucpaný odtok, protékající záchod nebo povolená baterie. Všechny tyto situace je třeba řešit urychleně, a to kvůli následkům, které mohou způsobit i desetitisícové škody. Rychlé řešení je proto vždy prioritou a je nezbytné mít v záloze někoho, kdo je schopen dorazit 24 hodin a 7 dní v týdnu.

Instalace elektrospotřebičů

Instalace elektrospotřebičů může být náročná a správné zapojení hraje velkou roli v používání i vyvarování se problémům. Vytopení sousedů má totiž nejen negativní vliv na sousedské vztahy, ale také generuje velké náklady za případné opravy, které nejsou vždy hrazeny z pojištění.

nástroje

Boilery a topení

Porucha boileru způsobí nejen absenci teplé vody, ale také nepříjemné problémy spojené s unikající vodou. Rychlé řešení je proto nezbytné a je spojené i s instalací nového boileru. Rozvod topení, údržba potrubí nebo měření tlaku s boilery také souvisí, a to především u rodinných domů, které topí plynem.

Havarijní servis bez poplatku

Poplatky za výjezd u havárií mimo pracovní dobu se často vyšplhají do tisíců a zvýší náklady na opravu i o několik stovek procent. Někdy ale čekat nelze a zákazník je proto nucen uhradit nepoměrnou částku, protože má strach o svůj majetek. U nás se takového problému obávat nemusíte, a to díky bezpoplatkové havarijní službě, která Vám pomůže kdykoliv, kdy zavoláte.